SON DAKİKA: Fenerbahçe ve Galatasaray yönetimi birbirine girdi! Flaş Murat Ilgaz duyurusı: Bu ucuz yaklaşım... - Türk Haber 7 | Güncel HaberlerTürk Haber 7 | Güncel Haberler
SON DAKIKA Fenerbahce ve Galatasaray yonetimi birbirine girdi Flas Murat
2 yıl önce
2 yıl önce

SON DAKİKA: Fenerbahçe ve Galatasaray yönetimi birbirine girdi! Flaş Murat Ilgaz duyurusı: Bu ucuz yaklaşım…

SON DAKİKA: Geçtiğimiz zamanlarda Galatasaray Başkanı Dursun Özbek ve Sportif AŞ Yönetim Kurulu Başkan Vekili Erden Timur, TFF Başkanı Mehmet Büyükekşi ile görüşmek üzere Riva’ya gitmiş ve yapılan bu çıkarmada hakem en yeniuçlarını eleştirerek, hatalı gördükleri 9 pozisyonu TFF Başkanı Mehmet Büyükekşi’ye iletmişti.

‘HAKEMLERİ YÖNLENDİRİYOR…’

Sabah gazetesinin havadisine göre, sarı-kırmızılılar oynadıkları 9 maçta aleyhlerine çıkan 9 hakem en yeniuçını özel dosya olarak sunarken, atamalarda etkin olan MHK Başkan Vekili Murat Ilgaz’ın hakemleri yönlendirdiğine inanan yöneticiler Fenerbahçe’ye yakın olduğunu düşündükleri ismin pozisyonu meselesundaki rahatsızlığı da Büyükekşi’ye dile getirmişti.

GALATASARAY’A SERT SÖZLER

fenerbahce-baskani-ali-koc-galatasaray-ve-trabzonspor-a-sert-cikti_7031c

Bu iddiaların ardından Fenerbahçe Spor Kulübü, Merkez Hakem Kurulu Başkanvekili Murat Ilgaz’ın sarı lacivertli kulübün kongre üyesi olduğuna dair çıkan havadisleri yalanladı ve bu havadislere çıkaranlara sert tepki gösterdi.

Fenerbahçe resmi kanallarından yapılan duyuru şöyle:

“18 Ekim 2022 Salı günü spor kamuoyunu meşgul eden gündemin devamında, bir takıma bağlılıkları net şekilde belli olan gerçek kimlik taşımayan bazı sosyal medya hesapları tarafından oluşturulan gündemi takip ettik.

Bu gündem çerçevesinde Merkez Hakem Kurulu Başkanvekili Sn. Murat Ilgaz ile Kulübümüzü ilişkilendiren bir yalana dair duyuru yapma gereği doğmuştur.

Türkiye Futbol Federasyonu’nda 2014 yılından beri çeşitli kademelerde görev almış ve Temmuz 2022 itibarıyla Merkez Hakem Kurulu Başkanvekili olarak görev yapan Sn. Murat Ilgaz, Kulübümüzün hiçbir zaman kongre üyesi olmadığı gibi Kulübümüz bünyesinde herhangi bir görevi de olmamıştır.

Gerçekle hiçbir ilgisi olmayan bir durum üzerinden yaygara koparanlar, bu yalanlarını güçlendirmek adına Kulübümüzün bayrağı önünde sahte görseller üretip dolaşıma sokmaktan ve koordineli olarak paylaşımlar yapmaktan geri durmamışlardır.

Fenerbahçe Spor Kulübü olarak en yeni birkaç gündür ısrarla hezeyanlarını sürdüren bu kişileri spor kamuoyunun takdirine bırakıyor; aklı selim futbol paydaşlarını bu ucuz yaklaşıma karşı durmaya davet ediyoruz.

Fenerbahçe Spor Kulübü”

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Ne yaptın Jesus! İşte yeni profil fotoğrafı...Ne ettin Jesus! İşte yeni profil fotoğrafı…
Galatasaray'da kriz kapıya dayandı! Yusuf Demir'den haber alınamıyor...Galatasaray’da kriz kapıya dayandı! Yusuf Demir’den havadis alınamıyor…
Meğer neler olmuş neler! Kayseri'de devre arası: Yine Kerem, yine kavga! Meğer neler olmuş neler! Kayseri’de devre arası: Yine Kerem, yine kavga!

Adblock test (Why?)

Paylaşın
Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.