Rapçi İsmail Hayatioğlu Kimdir? - Türk Haber 7 | Güncel HaberlerTürk Haber 7 | Güncel Haberler
ismailhayatioglu yapmiyoz fren 🏎️💨 Bagcilar Meydan 2022 10 03T14 38 31.000Z
2 yıl önce
2 yıl önce

Rapçi İsmail Hayatioğlu Kimdir?

Gerçek Adı İsmail Hayatioğlu
Doğum Tarihi 10.03.2003
Yaş: 19
Boy 1.82 cm
Eğitim Lise
Medeni Hali Bekar
Sosyal Medya
Meslek
Rap Sanatçısı
Doğum Yeri
İstanbul

 

WhatsApp Gorsel 2022 10 12 saat 16.31.58

Ülkemizde son dönemlerde ilgisi katlanarak yükselen müzik dallarından rap için önemli işlere imza atan İsmail Hayatioğlu kimdir? Hayatı, nereli olduğu ve kaç yaşında olduğu gibi pek çok soru hayranları tarafından merak ediliyor. Peki, rapçi İsmail Hayatioğlu kimdir?

İsmail Hayatioğlu’nun Hayatı

Başarısı giderek yükselen bir rapçi olan İsmail Hayatioğlu’nun hayatı oldukça merak ediliyor.  Popüler rap sanatçısının 10 Mart 2003 tarihinde hayata geldiği bilinmekte. Doğma büyüme İstanbullu olan rapçinin hayatının ilk yılları daha çok Bağcılar ilçesi Sancaktepe mahallesi civarlarında geçmiştir. Burada büyüyen ve yetişen Hayatioğlu şimdi de İstanbul’da ikamet etmeye devam ediyor.

Başarılı rap isminin ilkokulunu okuduğu okul Bakırköy İlkokulu olarak biliniyor. Hayatioğlu’nun lise dönemi ise Dündar Uçar Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde geçmiştir. Eğitimini burada tamamlayan rapçinin bundan sonraki hayatı da şu anda meşgul olduğu müzik alanı ile devam etmiştir.

İsmail Hayatioğlu Nerelidir? – Memleketi Neresi?

İsmail Hayatioğlu’nun hem doğduğu hem de büyüdüğü şehir İstanbul’dur. Buna ek olarak, İstanbul’un Bağcılar’a bağlı Sancaktepe mahallesinde büyümüştür ve memleketi de yine İstanbul’dur.

İsmail Hayatioğlu’nun Yaşı, Boyu ve Kilosu

İsmail Hayatioğlu, haberimizin yazıldığı tarih itibariyle 19 yaşındadır. Hayatioğlu’nun boyu 1.82 olarak bilinirken kilosu hakkında ise herhangi bir net bilgi bulunmuyor.

ismailhayatioglu yapmiyoz fren 🏎️💨 Bagcilar Meydan 2022 10 03T14 38 31.000Z

Etiketler :
Paylaşın

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.
‏‏‎‏‏‎ ‏‏‎‏‏‎ ‏‏‎‏‏‎ İzmir web tasarım