Kripto Para Borsası WhiteBIT’ten Netflix Ortaklığı: Yerel Kripto Para Birimi WBT Huobi’de Listeleniyor - Türk Haber 7 | Güncel HaberlerTürk Haber 7 | Güncel Haberler
Kripto Para Borsasi WhiteBITten Netflix Ortakligi Yerel Kripto Para Birimi
2 yıl önce
2 yıl önce

Kripto Para Borsası WhiteBIT’ten Netflix Ortaklığı: Yerel Kripto Para Birimi WBT Huobi’de Listeleniyor

Ukrayna merkezli kripto para borsası WhiteBIT, Netflix Avrupa ile iş birliğine gidildiğini açıkladı. 

WhiteBIT CEO’su Volodymyr Nosov 17 Eylül zamaninde sosyal medya hesabı üzerinden onayladığı paylaşımda, borsanın Netflix Avrupa ile iş birliği onayladığını duyurdu.

CEO Nosov paylaşımda; iş birliğinin kripto para piyasası eğitimlerini, diziler ve müşterilerin kripto para kullanarak Netflix abonelik ücretlerini ödemesi gibi birçok ortak projeyi kapsadığına konum verdi.

2022 en yeniunda kripto para ile abonelik ödeme servisinin hizmete girebileceğini belirten CEO anlaşmanın 2025 yılı en yeniuna dek geçerli olacağını ifade etti.

Huobi, WhiteBIT’in Yerel Kripto Para Birimini Listeliyor

Dünyanın en büyük kripto para borsalarından Asya merkezli Huobi, Ukrayna merkezli kripto para borsası WhiteBIT’ın konumel token’ı WBT’yi listeleyeceğini duyurdu.

Huobi 19 Eylül zamaninde resmi web sitesi üzerinden onayladığı duyuruda, 22 Eylül zamaninde WBT’nin listelenmesinin planlandığını bildirdi. Kullanıcıların WBT mevduatlarını 19 Eylül TSİ 14.00 itibariyle Huobi hesaplarına yatırabileceklerini belirten borsa para çekme işlemlerinin 23 Eylül TSİ 14.00’da aktif hale geleceğini açıkladı.

Huobi, WBT spot ticaretinin WBT/USDT paritesi ile işe koyulyacağını ve mevduat hacminin önceden resmi olarak duyurulacağını, taleplerin birbirini karşılayabilecek doygunluğa ulaşmasının ardından piyasanın açılacağını da belirtti.

Coingecko verilerine göre listelenme havadisinin ardından yaklaşık %35 birim kazanan WBT, yazım esnasında 3,978 birim seviyelerinden işlem görüyor.

Adblock test (Why?)

Paylaşın
Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.