Kripto Para Borsası KuCoin, 10 Milyar Dolar Değerlemeye Ulaştı - Türk Haber 7 | Güncel HaberlerTürk Haber 7 | Güncel Haberler
Kripto Para Borsasi KuCoin NFT Ureticileri Icin 100 Milyon Dolarlik
11 ay önce
11 ay önce

Kripto Para Borsası KuCoin, 10 Milyar Dolar Değerlemeye Ulaştı

CoinMarketCap’in yapmış olduğu sıralamada dünyanın en büyük 5. kripto parası olarak belirtilen KuCoin, B Serisi finansman turunda 150 milyon dolar yatırım alarak 10 milyar dolar değerlemeye ulaştı.

Jump Crypto liderliğinde yürütülen B serisi finansman turuna, Circle Ventures, IDG Capital ve Matrix Partners dahil olmak üzere birden fazla yatırım fonunun da katıldığı belirtildi.

Jump Crypto Yönetim Kurulu Başkanı Tak Fujishima konuya ilişkin yaptığı açıklamada:

Web3 ve kripto ekosisteminin büyümesini desteklemek ve KuCoin’in elde ettiği gelirleri büyütebilmesi için şirkete verdiğimiz destekten dolayı memnuniyet duyuyoruz.

dedi.

KuCoin’in bu fonu; ürün portföyünü genişletmek, kripto cüzdanları oluşturmak, merkeziyetsiz finans (DeFi) protokolleri geliştirmek ve NFT gibi bir çok projeye kullanacağı belirtildi. Ayrıca yatırımlarını KuCoin Labs ve KuCoin Ventures gibi yatırım kolları aracılığıyla yapılacağı açıklandı.

Haftalık 2.5 milyon kişinin ziyaret ettiği belirtilen KuCoin’de CoinMarketCap’e göre günlük yaklaşık 5 milyar dolarlık işlem hacmi oluşuyor.

Adblock test (Why?)

Paylaşın

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.