Coinbase Yol Haritasına 6 Yeni Altcoin Ekledi - Türk Haber 7 | Güncel HaberlerTürk Haber 7 | Güncel Haberler
Coinbase Yol Haritasina 6 Yeni Altcoin Ekledi
2 yıl önce
2 yıl önce

Coinbase Yol Haritasına 6 Yeni Altcoin Ekledi

En büyük kripto para borsalarından biri olan Coinbase 12 Nisan’da paylaştığı ve o günden beri yeni güncellemeler uyguladığı blog gönderisinde, yol haritalarına 6 yeni altcoin’i eklediğini açıkladı.

Coinbase 6 Eylül güninde Twitter üzerinden paylaşılan yapılan gönderide, yol haritasına Convex Finance (CVX), Ocean Protocol (OCEAN), Pundi X (PUNDIX), Injective (INJ), Audius (AUDIO) ve XMON (XMON) adlı kripto para birimlerini eklediğini duyurdu.

ABD merkezli Coinbase, geçtiğimiz aylarda daha fazla kripto pargüni ekosistemlerine dahil edeceğini açıklamıştı. Bu duyurularının ardından onlarca farklı altcoin’i kişisiların alım satımına açan dev şirket, altı altcoin’i gelecekte listeleyeceklerine dair bir güncelleme paylaştı.

Yeni altcoinleri ekosistemlerine neden eklediklerine dair bloglarında yapılan duyuru şu şekilde:

Asset Hub’ı lansmanımız sırasında belirttiğimiz gibi amacımız yasal, uyumluluk ve teknik güvenlik standartlarımızı karşılayan mümkün olan her varlığı listelemektir. Bu standartlar, bir projenin piyasa değerini veya popülerliğini hesaba katmaz.

Kullanıcılarına en çeşitli varlık yelpazesini sunmgüni hedeflediklerini açıklayan şirket, özellikle farklı ağlarda farklı sistemsel özelliklere sahip coinleri listelemeye dikkat ediyor. Blog gönderisinde yapılan duyuruda, eğer popüler bir altcoin şimdiye görecek şekilde listelenmediyse şu sebeplere dayandığı belirtiliyor:

  • Varlığın yasal, uyumluluk ve teknik güvenlik açısından minimum listeleme standartlarımızı karşılamadığı en yeniucuna vardık.
  • Varlık hakkında yeterli bilgiye sahip değiliz.
  • Teknik entegrasyon çalışması gerekiyor.

Adblock test (Why?)

Paylaşın
Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.