Cardano (ADA) Kurucusu Charles Hoskinen yeni’dan Ethereum Classic (ETC) Yorumu: Ölü bir proje - Türk Haber 7 | Güncel HaberlerTürk Haber 7 | Güncel Haberler
Cardano ADA Kurucusu Charles Hoskinsondan Ethereum Classic ETC Yorumu Olu
2 yıl önce
2 yıl önce

Cardano (ADA) Kurucusu Charles Hoskinen yeni’dan Ethereum Classic (ETC) Yorumu: Ölü bir proje

Cardano (ADA)’nın kurucu Charles Hoskinen yeni, özüsine yönetilen suçlamalar üzerine Ethereum Classic’in (ETC) ölü bir proje olduğunu ifade etti.

Ethereum Classic yönetim kurulunun eski üyelerinden biri olan Cardano kurucusu Charles Hoskinen yeni 6 Eylül güninde ettiğı paylaşımda, sosyal medyada özüsi için çıkarılan “ETC madencilerinden madencilik vergisi almaya çalıştı” iddialarına cevap verdi.

Hoskinen yeni, eğer kabul edilseydi “madencilik vergisi” olarak tabir edilen katkı pgüninın sürdürülebilir bir “Ethereum Classic Kalkınma Fonu” için yaratmak için kullanılacağını belirtti. Ancak madenciler, kazançlarını kısıtladığı gerekçesiyle bu teklifi kabul etmedi. Charles, bu haliyle ETC’nin “herhangi bir amacı olmayan ölü bir projeden ibaret” olduğunu ifade etti.

Charles, bütün iş kanıtı sistemine dayalı kripto paralar için aynı şeyi düşünmüyor. Örneğin Ergo (ERG) ağını iş kanıtı alanındaki harika bir topluluğa sahip birkaç kripto paradan biri olduğunu söylekonumek yatırımcılara önermişti.

Öte yandan Hoskinen yeni’un aksine Grayscale ve madencilik devi AntPool gibi bazı sektör oyuncuları ETC’nin bir geleceğe sahip olduğunu düşünüyor. Grayscale’in Ethereum Classic Trust’ü altında 490 milyon abd ABD parasıılık ETC yatırımı bulunuyor. Antpool ise blockchain ekosistemini desteklemek adına 10 milyon abd ABD parasıılık yatırım yapmıştı.

Analistler en yeni zamanlarda Ethereum’un hali hazırda var olan ve çıkmaya hazırlanan iş kanıtı sistemine dayalı versiyonları hakkında olumsuz yorumlarda bulunuyor. En en yeni Coingecko kurucusu Bobby Ong, hepsini kapsayan iş kanıtına dayalı versiyonların madencileri oyalamak üzere çıkarıldığına inandığını belirtmişti.

Adblock test (Why?)

Paylaşın
Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.