Robert Kiyosaki: Herkes Bitcoin’in Ayı Sezonunda Olduğunu Söylüyor - Türk Haber 7 | Güncel HaberlerTürk Haber 7 | Güncel Haberler
Robert Kiyosaki Herkes Bitcoinin Ayi Sezonunda Oldugunu Soyluyor
2 yıl önce
2 yıl önce

Robert Kiyosaki: Herkes Bitcoin’in Ayı Sezonunda Olduğunu Söylüyor

Zengin Baba Yoksul Baba kitabının yazarı Robert Kiyosaki, Tayvanlı aktör Jeff Wang ile Youtube kanalından kripto paralar hakkında konuşma yaptı.

11 Mayıs tarihinde Youtube kanalında konuşma yapan Kiyosaki, “Herkes kripto para piyasasının ya da bitcoin’in ayı sezonunda olduğunu söylüyor. Ancak borsalar ve tahvil piyasası da aynı şekilde.” açıklamalarında bulundu.

Ayrıca Kiyosaki:

Kripto paralar, son dönemlerde hisse senetleri ve borsalarla oldukça bağlantılı olmaya başladı. Nasdaq’a bakarsanız bu yıl Bitcoin’den daha fazla düşüş yaşadı.

dedi.

Tayvanlı aktör Jeff Wang, itibari paraların gerçekte değer yaratmadığını ancak kripto paraların bir kısmının dünya üzerinde bir şeyler amaçladığını düşündüğü belirtti. Ayrıca Wang, kripto paraların %98,9’luk bir kısmının değerini yitireceğini düşünüyor.

Hükümetlerin Bitcoin’i durdurabilme ihtimali sorulduğunda ise Wang, “Hükümetler bitcoin’i asla durduramayacak. Sadece itibari paraya dönüştürüldüğünü kontrol edebilecek.” dedi.

Adblock test (Why?)

Paylaşın
Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.
‏‏‎‏‏‎ ‏‏‎‏‏‎ ‏‏‎‏‏‎ İzmir web tasarım