Chiliz, CHZ’yi ve Taraftar Tokenlarını Yeni Blockchainde Buluşturacak - Türk Haber 7 | Güncel HaberlerTürk Haber 7 | Güncel Haberler
Chiliz CHZyi ve Taraftar Tokenlarini Yeni Blockchainde Bulusturacak
2 yıl önce
2 yıl önce

Chiliz, CHZ’yi ve Taraftar Tokenlarını Yeni Blockchainde Buluşturacak

Chiliz tarafından yapılan duyuruya göre Chiliz token ile Chiliz tarafından geliştirilen taraftar tokenları, aynı mecrada buluşuyor.

Chiliz tarafından geliştirilen taraftar tokenları her ne görecek şekilde EVM ile uyumlu Chiliz Chain’de geliştirilse de, Chiliz token Ethereum blockchainini kullanıyor.

Chiliz tarafından bugün yapılan duyuruya göre Chiliz Chain’in yeni versiyonunda Chiliz token ile diğer taraftar tokenları bir araya gelmiş olacak.

Chiliz Chain 2.0, Ethereum Virtual Machine ile uyumlu şekilde çalışmaya devam edecek. Chiliz ekibi, bu sayede Ethereum ekosisteminden yararlanmaya devam etmeyi planlıyor.

Chiliz Chain’in yeni sürümüyle birlikte Ethereum’a kıyasla hem saniye başına düşen işlem kapasitesinin artırılması hem de işlem ücretinin düşürülmesi hedefleniyor.

Henüz test aşamasında olan Chiliz Chain 2.0, mainnet lansmanına dek toplamda altı farklı geliştirme aşamasından geçecek.

Adblock test (Why?)

Paylaşın
Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.