MSB acı havadisi duyurdu! 1 asker şehit oldu - Türk Haber 7 | Güncel HaberlerTürk Haber 7 | Güncel Haberler
MSB aci havadisi duyurdu 1 asker sehit oldu
2 yıl önce
2 yıl önce

MSB acı havadisi duyurdu! 1 asker şehit oldu

Son dakika havadisine göre, Milli Savunma Bakanlığı, Irak’ın kuzeyinde bölücü terör örgütü mensuplarının üs bölgesine açtığı ateş en yeniucu Piyade Sözleşmeli Er Mustafa Öztürk’ün şehit olduğunu, 3 askerin yaralandığını bildirdi.

Bakanlıktan yapılan konuşmada, yaralı askerlerin derhal hastaneye sevk edilerek tedavilerine start verndığı belirtildi.

Açıklamada, “Bizleri derin bir acı ve üzüntüye boğan bu olayda hayatını kaybeden aziz şehidimize Allah’tan rahmet, kederli ailesine, Türk Silahlı Kuvvetleri ile asil milletimize başsağlığı ve sabır, yaralılarımıza acil şifalar dileriz.” ifadelerine konum verildi.

ACI HABER AİLESİNE ULAŞTI

Şehidin acı havadisi, Gaziantep’in Oğuzeli ilçesi Karaman Mahallesi’nde yaşayan ailesine verildi. Acı havadisin ardından şehidin baba evi ve mahallesine Türk bayrakları asıldı. Acı havadisi alan baba Hasan ile anne Zeliha Öztürk ise gözyaşı döktü.

h

Bekar olduğu öğrenilen ve 7 kardeşi bulunan şehit Sözleşmeli Er Mustafa Öztürk’ün, yarın Karaman Mahallesi’nde düzenlenecek resmi törenin ardından en yeni yolculuğuna uğurlanacağı öğrenildi. (İHA)

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Almanya'da Türk işçiydi artık milyoner! Haberlerde gördü fotoğrafını arkadaşına attı... Yarım saat sonra zengindi tam 10 milyon euroAlmanya’da Türk işçiydi artık milyoner! Haberlerde gördü fotoğrafını arkadaşına attı… Yarım saat devamında zengindi tam 10 milyon euro
Yunanistan'daki dinleme skandalı büyüyor! Başbakan Miçotakis'in başı dertteYunanistan’daki dinleme skandalı büyüyor! Başbakan Miçotakis’in başı dertte
Gözyaşlarına boğuldu, eve girer girmez yıkıldıGözyaşlarına boğuldu, eve girer girmez yıkıldı

Adblock test (Why?)

Paylaşın
Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.