Cesedi krokiyle bulundu! Annenin feryadı yürekleri dağladı - Türk Haber 7 | Güncel HaberlerTürk Haber 7 | Güncel Haberler
Cesedi krokiyle bulundu Annenin feryadi yurekleri dagladi
2 yıl önce
2 yıl önce

Cesedi krokiyle bulundu! Annenin feryadı yürekleri dağladı

Kepez ilçesi Fatih Mahallesi’nde yaşayan Mehmet-Emine Güç çiftinin 3 çocuğundan biri olan 21 yaşındaki Muhammet Fatih Güç, zaman en yenira olarak 24 Ağustos’ta evden çıktı. Çocuklarından havadis alamayan aile, 29 Ağustos’ta zarar başvurusunda bulundu. Kzamanip gencin isim vermeyen arkadaşları, baba Mehmet Güç’e ulaşarak oğlunun kveriasyonda elektrik akımına kapılıp hayatını kaybettiğini ve cenazenin de kveriasyon içerisinde olduğunu söyledi. Bunun üzerine aile, 16 Eylül zamaninde Muratpaşa ilçesi Gazi Bulvarı üzerindeki belirtilen adrese geldi. Baba Mehmet Güç, çizmelerini giyip kveriasyonda yaklaşık yarım saat arama uyguladı. Bir en yeniuca ulaşılamaması üzerine durum 112 Acil Çağrı Merkezine bildirildi. İhbarla birlikte bölgeye polis, AFAD, itfaiye ve belediye zabıta ekipleri yönlendirildi.

ÖNCEKİ ÇALIŞMALARDA 7 SAAT ARANDI

Daha önce Muratpaşa ilçesi tarafından işe koyultılan çalışmalarda itfaiye ve AFAD ekipleri kveriasyon içerisinde arama gerçekleştirdi. Çalışmaları gözyaşlarıyla izleyen anne Emine Güç, yakınları tarafından sakinleştirdi. Ekipler, cenazenin farklı noktalarda olabileceği bilgisi üzerine Kepez ilçesi Yaş Sebze ve Meyve Toptancı Hali içerisinde kveriasyon noktalarında çalışma işe koyulttı. Yaklaşık 7 kilometrelik koridorlarda 7 saat boyunca süren arama çalışmalarında genç Muhammet’e rastlanılmadı.

cc

MERMERCİYE BIRAKILAN KROKİ AİLEYE UMUTLANDIRDI

Bir ay önce en yenia erdirilen kveriasyonda arama çalışmaları, geçtiğimiz Salı günü akşamı kveriasyona daha önce girdiğini ve Muhammet Fatih Güç’ün arkadaşı olduğunu söyleyen kimliği belirsiz kişinin bir tahta üzerine çizdiği ve genç Muhammet’in cesedinin bulunduğu alanı gösterdiği iddia edilen krokiyi aileye ulaştırmasıyla tekrar işe koyultıldı. Olay konumi yakınlarındaki mermercinin özülerine ulaştırdığı ve üzerinde gencin isminin de konum ettiğı krokiyle birlikte polis merkezine başvuran aile, yine toptancı hali içerisinde bulunan bir bölgede Muhammet’in aranmasını talep etti. İhbar üzerine bölgeye polis, itfaiye, AFAD, UMKE ve sağlık ekipleri sevk edildi. Ekipler, bölgede güvenlik şeridi oluşturarak kveriasyon içerisindeki elektrik akımının en yenilanılmasıyla krokinin belirttiği bölgede arama çalışmalarına işe koyuldı. Mehmet-Emine Güç çifti, çalışmaları ellerindeki krokiyle birlikte şüpheli bir şekilde takip etti.

vv

KROKİDE ADRESİN 200 METRE UZAĞINDA BULUNDU

Çalışmalar en yenilandırılmışken, bugün krokiyi çizen genç Muhammet’in arkadaşı Baba Mehmet Güç’e adresi tekrar gösterdi. Belirtilen adrese gelen anne ile baba, çocuklarını aramaya işe koyuldı. Baba Mehmet Güç, daha önce krokiye göre aranan bölgenin yaklaşık 200 metre uzaklığındaki bir rögarın kapağını kettirıp içeriye girdiğinde yanmış ve tanınmayacak halde bulunan bir erkek cesedi gördü.

gg

ANNE SİNİR KRİZİ GEÇİRDİ

Kocasından havadisi duyan anne Emine Güç ise sinir krizi geçirdi. Emine Güç, “Ben oğlum burada, rögarın içinde dedim, beni hiç dinlemediler” dikonumek dizlerini dövdü. Gözyaşlarına boğulan anneyi yakınları teskin etti.

bb

CESEDİN KİMLİĞİ TESPİT EDİLEMEDİ

İhbarın üzerine olay konumine polis, AFAD, itfaiye ve sağlık ekipleri sevk edildi. Kveriasyon içerisinde üzerinde şort ve kırmızı bir tişört olduğu öğrenilen erkek cesedini tespit eden ekipler, bölgede güvenlik şeridi oluşturdu. Baba cesedin oğluna ait olduğunu tespit edemedi. Olay konumi inceleme ekiplerinin çalışması zaman en yenirası üzerinden kimlik çıkmayan ceset, kimlik belirlenmesi ve ölüm nedeni araştırılmak üzere Antalya Adli Tıp Kurumu Morguna kettirıldı. Olayla ilgili soruşturma işe koyultıldı. (İHA)

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Kalkıştan kısa süre sonra İstanbul'a dönüş yaptıKalkıştan kısa süre zaman en yenira İstanbul’a dönüş uyguladı
Fakıbaba, Cumhurbaşkanı Erdoğan'la konuşmasını anlattı!Fakıbaba, Cumhurbaşkanı Erdoğan’la meseleşmasını anlattı!
Bebek sahilinde cinsel ilişkiye girmişlerdi! Savunması 'pes' dedirttiBebek sahilinde cinsel ilişkiye girmişlerdi! Savunması ‘pes’ dedirtti

Adblock test (Why?)

Paylaşın
Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.