Türkiye'yi sarsan vahşi cinayetle ilgili Bakanlıktan duyuru geldi! Müzisyen Onur Şener katledilmişti "Kamu görevinden..." - Türk Haber 7 | Güncel HaberlerTürk Haber 7 | Güncel Haberler
Turkiye039yi sarsan vahsi cinayetle ilgili Bakanliktan duyuru geldi Muzisyen Onur
2 yıl önce
2 yıl önce

Türkiye'yi sarsan vahşi cinayetle ilgili Bakanlıktan duyuru geldi! Müzisyen Onur Şener katledilmişti "Kamu görevinden…"

Son dakika havadisi: Ankara’nın Çankaya ilçesindeki bir eğlence mekanında meydana gelen korkunç cinayet hepsi Türkiye’yi derinden etkiledi. 45 yaşındaki solist Onur Şener, özüsinden istenilen şarkıyı söyleyemeyeceğini belirtmesi üzerine çıkan kavgada kesici aletle vücuduna ettiğı darbeler en yeniucu ağır yaralanmış ve müdahalelere rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybetmişti. Olay zaman en yenirası 5 şüpheli gözaltına alınırken şüphelilerden İlker Karakaş, Ali Gündüz ve Semih Soyalp tutuklanmıştı. Canice işlenen cinayette peş peşe flaş bir gelişmeler yaşandı. İşte sıcak gelişme havadisinin detayları…

BAKANLIKTAN AÇIKLAMA GELDİ

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı onayladığı duyuruda “Yazılı ve görsel basın yzamanin organlarında konum alan ve Ankara’da gerçekleşen asayiş olzamani ile ilgili olarak; olayda isimleri geçen İlker Karakaş ve Ali Gündüz 2012 yılında KPSS ile Bakanlığımızca gerçekleştirilen yazılı/sözlü sınav en yeniuçlarına göre iş müfettişi yardımcısı olarak kamu görevine atanmışlardır.” denildi.

“KAMU GÖREVİNDEN UZAKLAŞTIRILMIŞTIR”

Öte yandan duyuruda “İş Müfettişi kadrosunda bulunan adı geçenlerin herhangi bir idari görevi bulunmamakta olup devam eden adli süreç dışında Bakanlığımızca da gerekli tahkikat ivedilikle start vertılarak ilgililer kamu görevinden uzaklaştırılmıştır.” ifadeleri kullanıldı.

TUSAŞ ÇALIŞANI İŞTEN ÇIKARILDI

Türkiye’nin meseleştuğu cinayette bu önemli gelişmenin ardından yeni bir gelişme daha yaşandı. Türk Havacılık ve Uzay Sanayii’den (TUSAŞ) yapılan duyuruya göre Ankara’da müzisyen Şener’in hayatını kaybetmesiyle en yeniuçlanan olayda isimi geçen Soyalp, Türk Havacılık ve Uzay Sanayii tarafından işten çıkarıldı.

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Dünyada sadece 800 tanesi yaşıyor! Kuşadası'nda ölü bulunduDünyada sadece 800 tanesi yaşıyor! Kuşadası’nda ölü bulundu
Kılıçdaroğlu'nun başörtüsü teklifine sürpriz destek!Kılıçdaroğlu’nun başörtüsü teklifine sürpriz destek!
Ne olduğunu bile anlamadı, parası pul oldu! "Binlerce var"Ne olduğunu bile anlamadı, parası pul oldu! “Binlerce var”

Adblock test (Why?)

Paylaşın
Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.
‏‏‎‏‏‎ ‏‏‎‏‏‎ ‏‏‎‏‏‎ İzmir web tasarım