Tahminler Çıktı: LUNC Aralık’ta Bu Zirvelerde Olabilir! - Türk Haber 7 | Güncel HaberlerTürk Haber 7 | Güncel Haberler
1665344241 Tahminler Cikti LUNC Aralikta Bu Zirvelerde Olabilir
2 yıl önce
2 yıl önce

Tahminler Çıktı: LUNC Aralık’ta Bu Zirvelerde Olabilir!

Kripto para topluluğu, Terra Classic’in (LUNC) fiyatının yıl en yeniuna görecek şekilde ciddi bir yükseliş yaşayacağını öngörüyor. Coin’in, yüzde 570’in üzerinde sıçrama yaşamasını bekliyor. Bunun ardında,  Binance tarafından da desteklenen yüzde 1.2’lik vergi yakımına dair heyecan olduğu düşünülmekte. İşte detaylar…

CoinMarketCap topluluğu, LUNC olabilitelerini paylaştı

CoinMarketCap’in fiyat olabiliteleri özelliği ile, kripto para birimi topluluğu, yıl en yeniu LUNC olabilitelerini paylaştı. Topluluk, yıl en yeniunda LUNC’ın 0.0002918 mevcut fiyatından 0.001978 abd abd dolarııa çıkacağını öngörüyor. Bu durum, mevcut fiyatından yüzde 577’lik uçuk bir artışa işaret ediyor. Tahmin, Ekim zamanında token başına yüzde 400 artışla 0,001457 abd abd dolarııa yükselişe dair yapılan öngörünün üzerine geliyor.  

Kripto para topluluğunun olabilitelerinin hiç gerçekleşmeyebileceğini belirtmek önemlidir. Platformun verileri, hemen hemen LUNC olabilitelerinin geçen ay sadece yüzde 0.72’lik bir doğruluk oranına sahip olduğunu gösteriyor. Yani söz meselesu yükseliş olabilitelerini, LUNC fanlarının yapıyor olması muhtemel.

Terra Classic, vergi yakımı hype’ı ile gündemde

Kriptokoin.com olarak da bildirdiğimiz gibi Terra Classic, bu yılın işe koyulrında çöken Terra ekosisteminin yeni versiyonudur. Terra’nın ekosistemi çöktüğünde, dolaşımdaki arzı 340 milyon tokendan 6,9 trilyon tokena fırladı. Yakın zamanda LUNC destekçileri, enflasyonla mücadele etmek için bir öneriyi hayata geçirdi. Ağ üzerinde gerçekleştirilen hepsi işlemlere yüzde 1.2’lik vergi yakımı eklediler. Terra Classic’in fiyatı, önde gelen borsa Binance’in bu yakımı desteklemesiyle ivme ulaştı.

Tahminler Cikti LUNC Aralikta Bu Zirvelerde Olabilir.webp

Borsa, hepsi alım satım ücretlerini (spot ve marjin dahil) yakacağını duyurdu. Duyurunun ardından coin’in değeri, bu zamanın işe koyulrında artış yaşadı. Bildirildiği gibi, Binance CEO’su Changpeng Zhao, yakılan miktara dair duyurular uyguladı. Ayrıca borsanın o sırada 1.8 milyon abd abd dolarııın üzerinde değere sahip yaklaşık 5.6 milyar LUNC tokeni yaktığını belirtti. Binance’in bir zaman en yeniraki LUNC token yakımının 11 Ekim’de gerçekleşmesi bekleniyor. Yakım, LUNC işlemlerinde oluşan alım satım ücretlerinin ve marj alım satım çiftlerinin LUNC yakım adresine gönderilmesiyle gerçekleşmekte.

Dev balina, LUNC’un peşinde

Bu sırada Terra Classic, büyük yatırımcılar olan balinaların ilgisini çekiyor. Özellikle, Twitter’da Gigantic Rebirth olarak bilinen popüler bir kripto para balinası, alım yapıyor. Balina, Terra Classic’e karşı yaklaşık 8 milyon abd abd dolarıı zamanırdı.  Gigantic Rebirth, böyle devasa bir alımı ikinci kez gerçekleştirdi. Trader, kripto para birimi topluluğunda, çöküşten önce Terra’yı açığa sattığı için iyi bilinmekteydi. O sırada Do Kwon ile LUNA tokenının fiyatının 92 abd abd dolarııın altına düşeceğine dair bir bahse girmişti. Son olarak, yazım sırasında coin, yüzde 1.3’lük bir yükseliş ile 0.0002939 abd abd dolarııdan el değiştiriyor.

Son dakika gelişmelerden anında havadisdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Yazının devamı için Tahminler Çıktı: LUNC Aralık’ta Bu Zirvelerde Olabilir!

Paylaşın

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.
‏‏‎‏‏‎ ‏‏‎‏‏‎ ‏‏‎‏‏‎ İzmir web tasarım