Son dakika: Wanda Nara ile Mauro Icardi aşkı bitti! Ayrılığı duyurduktan zaman en yenira Maxi Lopez'den olay yaratan hamle... - Türk Haber 7 | Güncel HaberlerTürk Haber 7 | Güncel Haberler
Son dakika Wanda Nara ile Mauro Icardi aski bitti Ayriligi
2 yıl önce
2 yıl önce

Son dakika: Wanda Nara ile Mauro Icardi aşkı bitti! Ayrılığı duyurduktan zaman en yenira Maxi Lopez'den olay yaratan hamle…

Son dakika havadisleri: Wanda Nara ve Mauro Icardi çiftinin ilişkisi, uzun süredir kamuoyunda gündeme geliyordu. İkilinin ilişkilerinin sarsıldığı ve aradaki güvenin sallantıda olduğuna dair çıkan iddiaların zaman en yenirasında Wanda Nara gerçeği açıkladı. Nara, Mauro Icardi ile çıktıklarını sosyal medya hesabından resmen duyurdu.

Kısa süre önce İstanbul’dan ayrılan ve Arjantin’de bulunan Wanda Nara, paylaşımında Icardi’nin adını geçirmezken, ayrılığın özüsi için acı verici olduğunu ifade etti.

İŞTE WANDA NARA’NIN SÖZLERİ;

“BENİM İÇİN ÇOK ACI”

wanda_nara_307894133_450174460234932_7510733883217849517_n

“Bunu yaşamak benim için çok acı verici. Ancak maruz ktopladığım şeyler ve medya spekülasyonlarını göz önüne alınca insanların bunu benden bilmelerini tercih ediyorum.”

“HERHANGİ BİR AYRINTI VERMEYECEĞİM”

FdSd-TPWQAgQu2g

“Açıklığa kavuşturacak başka bir şeyim yok. Bu ayrılık hakkında herhangi bir ayrıntı vermeyeceğim. Sadece benim için değil, çocuklarımız için de anlzamanış rica ediyorum.”

MAXI LOPEZ TAKİBE ALDI

5feb67d966a97cb7b4381ec4

Bu olzamanın hemen ardından Wanda Nara ve eski eşi Maxi Lopez, Instagram’dan karşılıklı olarak takipleştiler. Futbolseverler, bu hareketin Wanda Nara’nın eski eşine geri dönmesinden dolzamanı olduğunu iddia etti.

ICARDI & WANDA NARA FOTOĞRAFLARI

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Adblock test (Why?)

Paylaşın
Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.