Son Dakika: FED Faiz Kararını Açıkladı! Altın ve Bitcoin Etkilendi - Türk Haber 7 | Güncel HaberlerTürk Haber 7 | Güncel Haberler
Son Dakika FED Faiz Kararini Acikladi Altin ve Bitcoin Etkilendi
2 yıl önce
2 yıl önce

Son Dakika: FED Faiz Kararını Açıkladı! Altın ve Bitcoin Etkilendi

Merakla olabilecek FED faiz en yeniuçı açıklandı. ABD merkez bankası olan FED, faiz oranını 0,75 baz puan değerlendirdı. ABD Merkez Bankası Çarşamba günü, Kasım zamanı para politikası toplantısının ardından politika faizini 75 baz puan artırarak %3,75-4 aralığına çıkardığını duyurdu. Bu en yeniuç piyasa beklentisi doğrultusunda geldi.  İşte detaylar…

FED faiz en yeniuçını açıkladı!

ABD merkez bankası olan FED, hepsini kapsayan piyasaların beklediği faiz en yeniuçını açıkladı. FED daha önceki toplantıların da faiz oranını 0,75 baz puan değerlendirmıştı. Şimdi FED tekrar faiz oranını 0,75 baz puan değerlendirdı. FED’in faiz en yeniuçının ardından Bitcoin ve altın yukarı yönlü hareketlere maruz ktopladı. Dolar yeniden sat sat baskısı altına girdi ve ABD Dolar Endeksi ilk tepkiyle 111,00 seviyesinin altına geriledi.

Şimdi hepsini kapsayan gözler 21.30’da duyuru yapacak olan FED Başkanı’na çevrildi. FED Başkanı’nın meseleşması piyasaların yönünü belirleyecek. Jerome Powell’ın duyuruları gelecek dönemin para politikası için sinyaller barındırdığından herkesin gündeminde olacak. FED Başkanı’nın meseleşması canlı izlemek için bizi takipte kalın!

Son dakika gelişmelerden anında havadisdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da konum alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri en çok risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve özü araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin özü sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek zararların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmzamanın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede konum alan makalelerin yazarları yatırım en yeniuçlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce özü araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da konum alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde konum vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onzamanından tamamen bağımsız olarak sitede konum alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kişisi sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da konum alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait havadis içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yzamanımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer hepsini kapsayan içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem start vertılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Adblock test (Why?)

Paylaşın
Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.