Ripple Yükselişi Dikkat Çekiyor: XRP’de 1 Haftada Yüzde 25’den Fazla Artış - Türk Haber 7 | Güncel HaberlerTürk Haber 7 | Güncel Haberler
Ripple Yukselisi Dikkat Cekiyor XRPde 1 Haftada Yuzde 25den Fazla
2 yıl önce
2 yıl önce

Ripple Yükselişi Dikkat Çekiyor: XRP’de 1 Haftada Yüzde 25’den Fazla Artış

Sınır ötesi ödeme ağı oluşturabilmek amacıyla kurulan ve en yeni 7 günlük periyotta %25’den fazla yükseliş performansı gösteren Ripple’dan, birçok yatırımcı yükselişin devam etmesini bekliyor.

Geçtiğimiz ay Bitcoin’in %5 Etheruem’un ise %18’e yakın değer kaybetmesine karşın Ripple’ın %25’den fazla yükseliş yaşaması yatırımcıların dikkatini çekmiş gibi görünüyor.

Hong Kong merkezli ticaret firması TDX’in kurucusu ve CEO’su Dick Lo, “ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) ile yaklaşık 2 yıldır devam eden davanın bir “en yeniuca bağlanması” ihtimaliyle yatırımcılar XRP için yukarı yönlü opsiyonlar satın almaya ilgi duyuyor.” dedi.

Ayrıca birçok çalışan ve yorumcu, Ripple’ın davzamani kazanacağından emin gibi görünüyor. Ayı piyasası içerisinde bir XRP’nin bir ralli yaşayabileceğini düşünen kesim oldukça fazla szamanida bulunuyor.

Ripple Teknik Analiz

50 günlük hareketli hemen hemensının üzerinde seyreden Ripple, önemli bir direncinin üzerine çıkmış gibi görünüyor. Hem davanın olumlu gittiğine dair söylentiler hem de yakın zamanda en yeniuçlanacağı iddiaları doğrultusunda bir “zamani piyasası rallisi” yaşanabilir gibi görünüyor.

Direnç olarak ise karşımıza 200 günlük hareketli hemen hemensının da bulunduğu 0,48 abd parası ve 0,63 seviyeleri göze çarpıyor.

Destek olarak ise yaklaşık 3 gün önce sert bir şekilde kırdığı 0,39 abd parası seviyeleri bulunuyor.

  • İçerikte konum alan bilgiler editörün özü yorumlarıdır. Kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez.

Adblock test (Why?)

Paylaşın
Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.
‏‏‎‏‏‎ ‏‏‎‏‏‎ ‏‏‎‏‏‎ İzmir web tasarım