MHP lideri Devlet Bahçeli'den Erzurum'da önemli duyurular - Türk Haber 7 | Güncel HaberlerTürk Haber 7 | Güncel Haberler
MHP lideri Devlet Bahceli039den Erzurum039da onemli duyurular
2 yıl önce
2 yıl önce

MHP lideri Devlet Bahçeli'den Erzurum'da önemli duyurular

Son dakika havadisi: MHP lideri Bahçeli, “2023’e Doğru Aday Belli Karar Net” Erzurum mitinginde duyurularda bulunuyor.

Bahçeli’nin duyurularından satır işe koyulrı şu şekilde:

Bu inanmışlığınız gösteriyor ki Zillet İttifakı’na Erzurum’da geçit yok.

2023 yılında Türkiye Cumhuriyeti’nin 100. yıl dönümünü hep birlikte kutlayacağız. 2023’te cumhurbaşkanlığı hükümet sisteminin 2. yarısına geçmiş olacağız. Bir yanda cumhurbaşkanı seçeceğiz, diğer yanda 28. dönem milletvekilliği genel seçimini yapacağız. Terörü bitirmiş, işsizliği yenmiş, enflasyonu düşürmüş, yükseldikçe yükselmiş bir Türkiye gerçeğine hep birlikte ulaşacağız.

Varsın birileri sahnenin önünde masaya oturup sahnenin ardında çıkar kavgasına tutuşsun. Bizim adzamanımız belli en yeniuçımız nettir. Cumhurbaşkanı adzamanımız Recep Tayyip Erdoğan’dır.

Türkiye’yi geri götürmek istiyorlar. Türk milletinin sinir uçlarıyla oynuyorlar. Erzurum’un sabrını zorluyorlar.

Kılıçdaroğlu 2 Ağustos’ta Erzurum’a gelerek yalanlarına yenilerini ekledi. Bu ziyaretinde helalleşmek istediğini belirtti. Kılıçdaroğlu önceki meseleşmasında, ‘Selahattin Demirtaş’ın Osman Kavala’nın serbest bırakılmasını istiyorsanız bize katılacaksınız’ demişti.

Ey Kılıçdaroğlu bu yetkiyi nereden alıyorsunuz? Kimlere mesaj veriyorsunuz? Cezaevinde bulunan bir terör suçlusunu nasıl dışarı çıkaracaksınız? Söyleyin bana, Demirtaş PKK’lı değil mi? Demirtaş bölücü değil mi?

Kılıçdaroğlu geçtiğimiz zamanlarda Elazığ’a gitti, Gakkoşlar dersini verdi. Kılıçdaroğlu’nun Demirtaş’a şeref madalyası takacağım sözü afişe edildi. CHP’li bir milletvekilinin ve aynı zamanda Kılıçdaroğlu’nun dış politika başdanışmanının Türkiye maalesef Azerbaycan’a yardım ediyor diye uyguladığı duyuru da gözler önüne serildi. Bu pankartlarda yazılanların hepsi doğrudur, hatta daha fazlası vardır. Üstelik Kılıçdaroğlu’nun Demirtaş’a şeref madalyası takacağım sözünün yazılı olduğu afişte poz vermesi, ‘barışacağız’ demesi, Türkiye’ye meydan okuma kardahlığıdır.

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
AK Parti'den Kılıçdaroğlu'na flaş çağrı! 'Biz seninle beraberiz'AK Parti’den Kılıçdaroğlu’na flaş çağrı! ‘Biz seninle beraberiz’
En mutlu günleri kana bulandı! Torununun kınasında çatışmada hayatını kaybettiEn mutlu günleri kana bulandı! Torununun kınasında çatışmada hayatını kaybetti
Eleştirileri 'yollar tıklım tıklım dolu' diyerek yanıtladıEleştirileri ‘yollar tıklım tıklım dolu’ dikonumek yanıtladı

Adblock test (Why?)

Paylaşın
Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.