Hut 8 Mining, Hosting Hizmetlerini Durdurup Madenciliğe Odaklanıyor - Türk Haber 7 | Güncel HaberlerTürk Haber 7 | Güncel Haberler
Hut 8 Mining Hosting Hizmetlerini Durdurup Madencilige Odaklaniyor
2 yıl önce
2 yıl önce

Hut 8 Mining, Hosting Hizmetlerini Durdurup Madenciliğe Odaklanıyor

Kanada’daki Hut 8 Mining, hosting hizmetlerini sonlandırıyor ve bundan sonra sadece kendi başına madencilik yapmaya hazırlanıyor.

Kuzey Amerika’nın en büyük kripto para madencilerinden biri olan Hut 8 Mining, bugün yaptığı açıklamayla TAAL’a verdiği hosting hizmetlerini sonlandırma kararı aldığını duyurdu.

Hut 8 Mining, buna ek olarak şu anda Medicine Hat’teki tesiste kurulu olan 960 tane Whatsminer M31S+ model ASIC’i de satın alıyor olacak.

Bu hamleyle birlikte hosting hizmetlerini sonlandıran Hut 8 Mining, bundan sonra sadece aktif olarak madencilik yapacak.

Hut 8 Mining, gelecek yeni cihazlarla birlikte hash oranını 81 PH/s seviyesinde artırmayı ve toplamda 2,62 EH/s’lik bir hash oranı elde etmeyi hedefliyor.

Hut 8 Mining, ikisi Güney Alberta, biri Ontario’da olmak üzere toplamda üç farklı maden tesisi işletiyor.

Hut 8 Mining’in CEO’su Jaime Leverton, Medicine Hat’teki cihazlar halihazırda kurulu durumda olduğu için bu cihazları teslim alır almaz kullanmaya başlayabileceklerini söyledi.

Adblock test (Why?)

Paylaşın
Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.