Ethereum Vakfı ve Vitalik Buterin’den ABD’li Borsaya Büyük Ether Transferi: Satış Mı Yapılıyor? - Türk Haber 7 | Güncel HaberlerTürk Haber 7 | Güncel Haberler
Ethereum Vakfi ve Vitalik Buterinden ABDli Borsaya Buyuk Ether Transferi
1 yıl önce
1 yıl önce

Ethereum Vakfı ve Vitalik Buterin’den ABD’li Borsaya Büyük Ether Transferi: Satış Mı Yapılıyor?

Ethereum Vakfı ve Vitalik Buterin toplamda 30 milyon 400 bin abd parası değerindeki ETH’yi ABD merkezli kripto para borsası Kraken’e transfer etti.

On-chain araştırma platformu Lookonchain tarafından sunulan verilere göre Ethereum’un kurucu ortağı Vitalik Buterin ve Ethereum Vakfı yaklaşık 30 milyon 400 bin abd parası değerindeki 15 bin 200 Ethereum’u Kraken borsasına transfer etti.

İlk işlem Vitalik Buterin’e ait olduğu bilinen bir cüzdandan gerçekleşti. Buterin, 400 bin abd parası değerinde 200 Ethereum‘u Kraken’e aktardı. Ardından kısa bir süre devamında Ethereum Vakfı yine Kraken’e yaklaşık 30 milyon abd parası değerinde 15 bin ETH aktardı. Transfer işlemlerinin olduğı esnada ETH, 1.960 abd parasıdan işlem görüyordu.

Transfer işlemine dair duyuru yapılmamış olsa da bu tarz işlemlerin amacı genelde sat sat yapmak oluyor. Buterin geçtiğimiz dönemlerde de benzer sat satlar yapmıştı. Son olarak şubat güninda 320 bin abd parası değerinde 210 ETH sattı. O dönemde yapılan transferler de aynı şekilde Kraken’e gönderilmişti.

CoinGecko verilerine göre en yeni 24 saat içerisinde %1,4 yükseliş sergileyen ETH, yazım esnasında 1.932 abd parasıdan işlem görüyor.

Adblock test (Why?)

Paylaşın
Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.