Ethereum Madencilerinin Nisan Kazancı, Bitcoin Madencilerininkini Yine Geçti - Türk Haber 7 | Güncel HaberlerTürk Haber 7 | Güncel Haberler
Ethereum Madencilerinin Nisan Kazanci Bitcoin Madencilerininkini Yine Gecti
2 yıl önce
2 yıl önce

Ethereum Madencilerinin Nisan Kazancı, Bitcoin Madencilerininkini Yine Geçti

Bitcoin madencileri nisan ayı boyunca bir önceki aya kıyasla yüzde 4,3’lük bir düşüşle toplamda 1.16 milyar dolar gelir elde ettiler.

The Block Research tarafından elde edilen verilere göre Ethereum (ETH) blockchainindeki madenciler, nisan ayında mart ayına kıyasla yüzde 6,2 oranında daha fazla gelir elde ederek 1.33 milyar dolar düzeyinde gelir elde ettiler.

Ethereum blockchaininde madencilik yapanlar, Bitcoin (BTC) blockchaininde madencilik yapanlara kıyasla geçtiğimiz mayıs ayından beri daha fazla gelir elde ediyor.

Bitcoin madencileri, gelirlerinin büyük bir kısmını (1.14 milyar dolar) blok ödüllerinden elde ederken, gelirlerinin 12.9 milyon dolarlık kısmı işlem ücretlerinden geldi.

Ethereum madencileri ise toplamda kazandıkları 1.33 milyar doların 1.25 milyar dolarını blok ödüllerinden, 82.8 milyon dolarını işlem ücretlerinden, 58.8 milyon dolarını ise ‘uncle’ ödüllerinden kazandılar.

Adblock test (Why?)

Paylaşın
Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.