Ellerim Tombik Tombik (YENİ VERSİYON) - Elif & Beren Eğlenceli Çocuk Şarkıları - Türk Haber 7 | Güncel HaberlerTürk Haber 7 | Güncel Haberler
2 yıl önce
2 yıl önce

Ellerim Tombik Tombik (YENİ VERSİYON) – Elif & Beren Eğlenceli Çocuk Şarkıları

Ellerim tombik tombik şarkısı çocuklar tarafından oldukça beğenilen bir anonim şarkıdır. Youtube kanalımızda bulunan Elif ve Beren isimli oyuncuların size sunduğu ellerim tombik şarkısı her zaman çok kalitelidir. Çocuk şarkısı kategorisindeki bu anonim parçamızın sözleri aşağıdaki gibidir.

Elerim tombik tombik
Kirlenince çok komik.
Kirli eller sevilmez,
Güzelliği görülmez

Saçlarım bakım ister
Hele dişler hele dişler
Uzamasın tırnaklar
Kirlenmesin kulaklar

Çok koşup da terleme
Soğuk sulardan içe
Sonra hasta olursun
Koşup da doktor bulursun
Doktor gelir odana
İğne yapar popona
Ay ay diye bağırma
Koşup anneni çağırma

Her zaman ellerim tombik tombik şarkısı siz çocuklara eğlenceli vakit geçirtecektir. Omuz ile dirsek arası bölgede bulunan ve buna bağlı gelişen minimal sarkma söz konusu ise tek başına tombik demesi yeterli olmaktadır. Ancak özellikle aşırı kirlenme sebebiyle kirli eller sevilmez demesininde sebebi budur. Buna bağlı elstikiyet kaybı sonucu ciddi oranda sarkma varsa kol germe cerrahisi kaçınılmazdır. Ameliyatta sarkık olan deri ve yağ dokusu çıkarılır. Kol germe ameliyatlarının tek can sıkıcı yönü kolun iç kısmında, dirsekten koltuk altına kadar uzanan ameliyat izidir. Burada hastanın tercihi önemlidir.

Paylaşın
Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.
‏‏‎‏‏‎ ‏‏‎‏‏‎ ‏‏‎‏‏‎ İzmir web tasarım