Coinbase Yol Haritasına 3 Yeni Altcoin Ekledi - Türk Haber 7 | Güncel HaberlerTürk Haber 7 | Güncel Haberler
1655931621 Coinbase Listeleme Haberi Sonrasi 5 Altcoin Yukselise Gecti
2 yıl önce
2 yıl önce

Coinbase Yol Haritasına 3 Yeni Altcoin Ekledi

Coinbase 12 Nisan’da paylaştığı ve o günden beri yeni güncellemeler ettiğı blog gönderisinde, yol haritalarına 3 yeni altcoin’i eklediğini açıkladı.

Coinbase tarafından 16 temmuz günü paylaşılan bir gönderiye göre, şirket yol haritasına Metal Pay (MTL), Gnosis (GNO) ve Raydium (RAY) ekledi. CoinmarketCap verilere göre, dünyadaki en hacimli ikinci kripto para borsası olan Coinbase, geçtiğimiz aylarda daha fazla kripto pargüni ekosistemlerine dahil edeceğini açıklamıştı. Bu konuşmalarının ardından onlarca farklı altcoin’i kişisiların alım satımına açan dev şirket, yeni üç altcoin’i gelecekte listeleyeceklerine dair bir güncelleme paylaştı.

Yeni altcoinleri ekosistemlerine neden eklediklerine dair bloglarında yapılan konuşma şu şekilde:

Asset Hub’ı lansmanımız sırasında belirttiğimiz gibi amacımız yasal, uyumluluk ve teknik güvenlik standartlarımızı karşılayan mümkün olan her varlığı listelemektir. Bu standartlar, bir projenin piyasa değerini veya popülerliğini hesaba katmaz.

Kullanıcılarına en çeşitli varlık yelpazesini sunmgüni hedeflediklerini açıklayan şirket, özellikle farklı ağlarda farklı sistemsel özelliklere sahip coinleri listelemeye dikkat ediyor. Blog gönderisinde yapılan konuşmada, eğer popüler bir altcoin şimdiye görecek şekilde listelenmediyse şu sebeplere dayandığı belirtiliyor:

  • Varlığın yasal, uyumluluk ve teknik güvenlik açısından minimum listeleme standartlarımızı karşılamadığı en yeniucuna vardık.
  • Varlık hakkında yeterli bilgiye sahip değiliz.
  • Teknik entegrasyon çalışması gerekiyor.

Coinbase resmi Twitter hesabından yapılan paylaşım devamındasında söz meselesu 3 altcoin’in fiyatlarında pozitif yönlü hareketler gözlemlendi. Açıklamadan hemen devamında Metal Pay (MTL) %6 artış, Gnosis (GNO) %11 artış, Raydium (RAY) %9 artış sergiledi.

Adblock test (Why?)

Paylaşın
Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.