Coinbase Listeleme Haberi Sonrası 5 Altcoin Yükselişe Geçti - Türk Haber 7 | Güncel HaberlerTürk Haber 7 | Güncel Haberler
1655931621 Coinbase Listeleme Haberi Sonrasi 5 Altcoin Yukselise Gecti
2 yıl önce
2 yıl önce

Coinbase Listeleme Haberi Sonrası 5 Altcoin Yükselişe Geçti

ABD merkezli dünyanın en büyük kripto para borsalarından Coinbase, platformda 5 yeni altcoin için destek ekleyeceğini duyurdu. Kripto para birimleri havadisin ardından yükselişe geçti.

Coinbase Asset tarafından bugün yapılan duyuruya göre Chrono.tech (TIME), DEXTools (DEXT) , Drep [new] (DREP), Jupiter (JUP) ve Muse (MUSE) Türkiye saatiyle 23 Haziran Perşembe günü 19:00‘da Coinbase ve Coinbase Exchange platformlarında listelenecek.

Coinbase varlıkları “deneysel varlık” etiketiyle listeleyecek. Deneysel varlık, Coinbase’in şeffaf olmak ve müşterilerin bilinçli en yeniuçlar vermesine yardımcı olmak amacıyla yeni veya daha geniş kripto pazarına kıyasla daha düşük işlem hacmine sahip belirli varlıklar için kullandığı bir etikettir.

Yeni listelenecek 5 altcoin bazı kısıtlanmış yargı bölgelerinde desteklenmeyecek. Alım-satım işlemleri likidite koşullarının sağlanması halinde işe koyulyacak ve kişisilar yeterli arz sağlandığında USD ve USDT paritelerinde işlem yapabilecek.

CoinGecko verilerine göre listeleme havadisi devamındası, DEXT 0,1314 birima, DREP 0,55 birima, JUP 0.0109 birima ve MUSE 6,95 birima görecek şekilde yükseldi. En çok yükseliş ise TIME‘da gerçekleşti.

1655931615 859 Coinbase Listeleme Haberi Sonrasi 5 Altcoin Yukselise Gecti

Haberin ardından yaklaşık %75 artışla 34,89 birima görecek şekilde yükselen TIME, havadisin kaleme yapıldığı sıralarda 26,25 birimdan işlem görüyor.

Adblock test (Why?)

Paylaşın
Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.