3 hafta önce
3 hafta önce

Burak Yılmaz'dan Beşiktaş duyurusı geldi! ''Çok net söylüyorum…''

Fransa Ligue 1 ekiplerinden Lille’den sıyrıldıktan devamında adı Süper Lig ekipleriyle de anılan Burak Yılmaz, “Avrupa’da kalmak istiyorum” dedi.

“ACUN AĞABEY İLE GÖRÜŞMEM OLDU”

Burak, “Türkiye’den hiçbir takımla görüşmedim. Avrupa’dan teklifler alıyorum. Acun ağabey ile görüşmem oldu. Ancak orası çok sert bir lig. Senede 60 maç oynanan bir lig. Ben bunu ktopladıramayacağımı söyledim. Acun abi de ‘Tamam bir tane daha santrfor alacağım dedi” ifadelerini kullandı.

“BEŞİKTAŞ’A TRANSFER OLMAYACAĞIM”

2385130_1200x627

Beşiktaş iddiaları hakkında sitem dolu meseleşan Burak, “Çok net söyleyeceğim; Beşiktaş’a transfer olmayacağım. Beşiktaş da beni istemiyor. Bana karşı bir tasarrufları yok” dedi.

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Sörloth düğümü çözülüyor! Transfer bitmek üzere...Sörloth düğümü çözülüyor! Transfer bitmek üzere…
Zehra Güneş bu kez attığı sayılarla değil yaptığı davranışla gündemde!Zehra Güneş bu kez attığı sgünilarla değil ettiğı davranışla gündemde!
Jose Mourinho, Türk yıldıza kafayı taktı!Jose Mourinho, Türk yıldıza kafgüni taktı!

Adblock test (Why?)

Paylaşın

Yorumlar (3 Yorum)

 • RobertCoone

  Haziran 13, 2022 - 8:12 pm

  Njfhsjdwkdjwfh jiwkdwidwhidjwi jiwkdowfiehgejikdoswfiw https://gehddijiwfugwdjaidheufeduhwdwhduhdwudw.com/fjhdjwksdehfjhejdsdefhe

 • FloydLed

  Haziran 21, 2022 - 2:20 pm

  Компания Новое жилье осуществляет выкуп недвижимости новосибирск срочный отзывы по выгодной цене (как правило близко к рыночной). Срочный выкуп квартир, домов, комнат, коммерческой недвижимости в Новосибирске за собственные средства. Помогаем избавиться от долгов, снять обременение, мат капитал. Деньги в день сделки.

 • KennethheirE

  Haziran 26, 2022 - 10:25 pm

  Компания Новое жилье проводит срочный выкуп недвижимости отзывы по выгодной цене (как правило близко к рыночной). Срочный выкуп квартир, домов, комнат, коммерческой недвижимости в Новосибирске за собственные средства. Помогаем избавиться от долгов, снять обременение, мат капитал. Деньги в день сделки.