Bu 8 Altcoin İçin Müjde: Coinbase ve 5 Borsa Listeliyor! - Türk Haber 7 | Güncel HaberlerTürk Haber 7 | Güncel Haberler
1668168006 Bu 8 Altcoin Icin Mujde Coinbase ve 5 Borsa Listeliyor
2 yıl önce
2 yıl önce

Bu 8 Altcoin İçin Müjde: Coinbase ve 5 Borsa Listeliyor!

Kripto para piyasası FTX krizi ve krize yönelik yapılan duyuruları takip ederken, alandaki diğer gelişmeler devam ediyor. Bu yazımızda, Coinbase dahil en en yeni borsa listelemelerinden bahsedeceğiz. İşte detaylar…

Coinbase ve 5 borsa, yeni listelemeler hakkında duyuru uyguladı

Kriptokoin.com olarak da bildirdiğimiz gibi, işlem hacmi açısından ABD’nin en büyük kripto para borsası olan Coinbase, platformda listelemeyi planladığı altcoin projelerine dair yol haritası oluşturdu. Zaman zaman, bu yol haritasına eklemeler yapıyor. Böylece, ileride borsanın bünyesine girme ihtimali olan projelerin ipucunu veriyor.

Ayrıca, Coinbase’in listelemeye yönelik böyle bir tutum sergilemesinin ardında borsanın listeleme havadislerinin büyük bir yankı uyandırması konum alıyor. Kripto para alanında deneyimli olanların hatırlayacağı gibi, Coinbase’teki kripto para listelemeleri, söz meselesu coin’in dakikalar içerisinde sıçrama yaşamasına neden oluyordu. Hatta bu durum, kripto para alanında “Coinbase etkisi” adlı bir fenomenin ortaya çıkmasına sebep olmuştu.

Borsanın en en yeni duyurusuna göre, yol haritasına Vulcan Forged PYR (PYR) eklendi. Bu sırada, Coinbase’in yol haritasında konum alan her kripto paranın borsada listelenmediğini belirtmekte fayda var. Yani yol haritasına eklenmesi, PYR’in önümüzdeki süreçte Coinbase’te işlem görüp görmeyeceği meselesunu kesinleştirmiyor. Diğer yandan, Coinbase’in dışında beş kripto para borsası, yedi altcoin için çeşitli duyurular uyguladı.  Bu duyuruları dipdaki listede görebilirsiniz:

  • XT.COM, FON’u (INOFi) USDT çifti ile bugün, TSİ 10’da listeledi.
  • OKCoin’in Japonya şubesi olan OKCoin Japan, Zilliqa’yı (ZIL) JPY çifti ile listeledi.
  • BitMart, Tokamak Network’ü (TON) USDT çifti ile TSİ 12’de listeledi.
  • BitMart, Comtech Gold’u (CGO) USDT çifti ile TSİ 13’te listeledi.
  • LBank, Kusunoki Samurai’ı (KUSUNOKI) USDT çifti ile TSİ 9’da listeledi.
  • XT.COM, Gold Guaranteed Coin’i (GGCM) BUSD ve BNB çiftleri ile TSİ 10’da listeledi.
  • BitMart, Inery’i (INR) USDT çifti ile TSİ 18’de listeliyor.
Ünlü Tahminci: FTX Çöküşünde Bu 7 Altcoin'den Toplayın!

Kripto para alanında borsa listelemeleri neden önemli?

Kripto borsaları, gelecek vaat eden projeler ve sadece şansını deneyen birçok projenin başvurusu ile karşı karşıya kalıyor. Başvuruları, belirli kriterlere göre günirıyorlar. Bu nedenle bir projenin kripto borsalarında listelenmesi, yatırımcılar arasında güveni ve güvenilirliği artırmaya yardımcı olur. Kripto para projeleri, tokenlarını pazarlamak ister. Ayrıca daha fazla yatırımcı kazanmak için bu platformları yaygın olarak kullanır. Ayrıca, bir coinin herhangi bir popüler kripto borsasında listelenmesi, piyasadaki diğer oyuncular için kapıların açılmasında domino etkisi yaratır.

Son dakika gelişmelerden anında havadisdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Yazının devamı için Bu 8 Altcoin İçin Müjde: Coinbase ve 5 Borsa Listeliyor!

Paylaşın
Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.