Bitcoin (BTC) Savunucusu Max Keiser’a Göre Ethereum (ETH) Bir Dolandırıcılık Şeması - Türk Haber 7 | Güncel HaberlerTürk Haber 7 | Güncel Haberler
Bitcoin BTC Savunucusu Max Keisera Gore Ethereum ETH Bir Dolandiricilik
2 yıl önce
2 yıl önce

Bitcoin (BTC) Savunucusu Max Keiser’a Göre Ethereum (ETH) Bir Dolandırıcılık Şeması

Bitcoin (BTC) savucunusu Max Keiser, Ethereum’un (ETH) merkezileşmiş bir dolandırıcılık şeması olduğuna dair görüşlerini bir kez daha yineledi.

Geçtiğimiz zamanlarda Twitter üzerinden paylaşımda bulunan Max Keiser, Ethereum ve Cardano kurucularına sert atıflarda bulundu. Popüler kripto paraların geliştiricileri tarafından açıklanan 120,6 milyon Ethereum‘luk dolaşımdaki mevcut arzın aslında daha fazla olduğuna dair paylaşılan bir gönderiye yorum yapan Keiser, en büyük ikinci kripto parzamanı dolandırıcılıkla suçladı.

Bu stopladırı Keiser için bir ilk değil. Bitcoin dışındaki hepsini kapsayan kripto paralara karşı acımasızca yorumlarda bulunan ünlü yatırımcı daha öncelerinde de bu tarz duyurularda bulunmuştu. Ethereum Merge güncellemesinin ardından fiyatların düşünü referans gösteren Keiser bir gönderisindeÇöp, sıfıra doğru gidiyor” ifadelerine konum vererek Ethereum’un grafiğini paylaşmıştı. İş Kanıtı (PoS) sistemine geçen Ethereum’un bu noktadan devamında hepsini kapsayanüyle merkezi tekellerin kontrolünde olduğunu savunan Keiser, popüler kripto paranın geleceğini umutsuz görüyor.

Yaz aylarının ortasında paylaştığı gönderilerde PoS tabanlı Cardano’yu Wyoming eyaletinin dışına atmzamanı öneren Keiser, Cardano kurucusu Charles Hoskinen yeni‘u “terörist” olarak bile nitelendirmişti.

Max Keiser’in senenin büyük çoğunluğunda El Salvador‘da yaşadığı ve Başkan Bukele‘nin büyük destekçisi olduğu biliniyor.

Adblock test (Why?)

Paylaşın
Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.