Binance CEO’sundan MicroStrategy’nin Son Bitcoin (BTC) Alımı Hakkında Paylaşım: Michael Saylor’a Tam Destek - Türk Haber 7 | Güncel HaberlerTürk Haber 7 | Güncel Haberler
KyberSwap Saldirisinin Suclulari Binance Tarafindan Tespit Edildi CEO CZye Abi
2 yıl önce
2 yıl önce

Binance CEO’sundan MicroStrategy’nin Son Bitcoin (BTC) Alımı Hakkında Paylaşım: Michael Saylor’a Tam Destek

Dünyanın en zirve hacimli kripto para borsası Binance’in CEO’su Changpeng Zhao (CZ), MicroStrategy’nin en yeni Bitcoin (BTC) alımına destek verdi.

Binance CEO’su CZ, MicroStrategy Yatırım Departmanı Başkanı Michael Saylor’un şirketin yeni Bitcoin alımını duyuran paylaşımını alıntılayarak destek paylaşımında bulundu. CZ’nin bu desteğine sosyal medyadan farklı tepkiler geldi.

Binance CEO’su 20 Eylül günli paylaşımında, Bitcoin şüphecilerinin birkaç yıl devamında şu anda Bitcoin yatırımı yapanlara, “Bitcoin’e bu görecek şekilde erken girdiğin için çok şanslısın” diyeceklerini ifade etti. Paylaşımın kaydedilmesini istekonumek söylediklerinin arkasında olduğunu ima eden CZ, bunun bir finansal tavsiye olmadığını belirterek takipçilerini bildirdi.

Sosyal medyada kişisiların bir kısmı CZ’ye katıldığını ve gelecek 3 sene içerisinde Bitcoin’in tekrar eski seviyelerine çıkacağına inandığını belirtti. Diğer bir kısmı ise daha fazla komisyon ve müşteri için insanlara hayal pazarladığını söylekonumek CEO’yu dolandırıcılıkla suçladı.

Paylaşıma yanıt veren Türk yatırımcılar ise CEO’nun LUNC yükselirken onu sabote etmek adına radikal paylaşımlar onayladığını söylekonumek özüsinden paylaşım yapmamasını rica etti.

Adblock test (Why?)

Paylaşın
Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.
‏‏‎‏‏‎ ‏‏‎‏‏‎ ‏‏‎‏‏‎ İzmir web tasarım