Akşener'in koruma aracı 3 kişiye çarptı! - Türk Haber 7 | Güncel HaberlerTürk Haber 7 | Güncel Haberler
Aksener039in koruma araci 3 kisiye carpti
2 yıl önce
2 yıl önce

Akşener'in koruma aracı 3 kişiye çarptı!

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Beyoğlu’nda esnaf ziyareti uyguladıktan zaman en yenira orada bulunan bazı vatandaşlar, “Recep Tayyip Erdoğan” sloganları attı. Bu sırada Akşener’in koruma aracı 3 kişiye çarptı. Ayağı ezilen küçük kız çocuğu gözyaşlarına boğuldu.

KONVOYA TEPKİ

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Beyoğlu Okmeydanı Dörtyol’da esnaf ziyaretinde bulundu. Ardından Akşener konvoyuyla yola oldu. Akşener, koruma araçlarıyla birlikte alandan ayrılırken, bu sırada orada bulunan vatandaşlar, “Recep Tayyip Erdoğan” sloganları attı. İddiaya göre, Akşener’in koruma aracı yaşlı bir adama, bir kadına ve küçük bir kız çocuğuna çarptı. Ayağı ezilen kız çocuğu ağlamaya işe koyuldı. Aracın çarptığı yaşlı adamın kızı da Akşener’in konvoyuna vurarak tepki gösterdi.

dd

“ERDOĞAN DİYE BAĞIRINCA ARABAYI ÜZERİMİZE SÜRDÜ”

Bir vatandaş ise, “Millet Recep Tayyip Erdoğan diye bağırınca arabzamanı üzerimize sürdü. Paçzamanı zor kurtardık. Altında kalacaktık. Bunlar gelecekler memleketi yönetecekler. Ellerine fırsat geçse memleketi dümdüz edecekler bunlar” dedi.
Başka bir vatandaş ise, “Siyah araba çarptı kaçtı. Durmadı. Polis arkasından gitti” diye meseleştu. (İHA)

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Mersin'de orman yangını! İki ili birbirine bağlayan yol kapatıldı... Yaralılar varMersin’de orman yangını! İki ili birbirine bağlayan yol en yenilandırdııldı… Yaralılar var
"HDP'ye bakanlık" polemiği sürüyor! CHP'li Özgür Özel: 'Beyler kendinize gelin'“HDP’ye bakanlık” polemiği sürüyor! CHP’li Özgür Özel: ‘Beyler özünize gelin’
Mersin'de orman yangını! Yerleşim yerleri boşaltıldıMersin’de orman yangını! Yerleşim konumleri boşaltıldı

Adblock test (Why?)

Paylaşın
Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.
‏‏‎‏‏‎ ‏‏‎‏‏‎ ‏‏‎‏‏‎ İzmir web tasarım